Dlaczego podświadomość broni Cię przed dobrobytem?

Dlaczego podświadomość broni Cię przed dobrobytem?

Czy zastanawiałeś się dlaczego przepływ finansowy w Twoim życiu jest niezadowalający, a obfitość „nie wchodzi” drzwiami i oknami?

Przecież stosujesz prawo przyciągania, afirmacje i pozytywne myślenie.

Starasz się żyć w zgodzie ze sobą i z innymi, jesteś dobrym człowiekiem, dużo pracujesz, kochasz przyrodę i zwierzęta, a jednak nie możesz mieć tego wszystkiego, czego pragniesz.

Stosujesz dwupunkt, techniki kwantowe, mapę marzeń i inne sposoby, aby przybliżyć do siebie upragnione życie.

Jednak działa to tylko czasem,  na „małe” rzeczy  i to nie zawsze

Niestety chociażbyś posiadł wszelkie umiejętności, które powinny usprawnić Twoje życie, ale nie posprzątasz w swojej podświadomości to niestety wiele nowego się nie zadzieje w Twoim życiu.

Najpierw trzeba odchwaścić grunt, użyźnić glebę a dopiero posiać zboże. Tak działa prawo, które zna każdy rolnik.

Ta sama reguła dotyczy Twojej podświadomości. Jeżeli nie pracujesz ze sobą w odpowiedni sposób i nie docierasz do źródła swoich problemów niewiele zmieni się w Twojej rzeczywistości.

Na bieżąco mogą zmienić się, jakieś drobne rzeczy w Twoim otoczeniu, ale żeby efekt był stały powinieneś zacząć od siebie i porządków w podświadomości.

Twoja podświadomość nie rozróżnia dobra ani zła, ona przyjmuje wszystko z dobrodziejstwem inwentarza. Cokolwiek pomyślisz, albo powiesz ona przyjmuje to za fakt.

Choćby była to z Twojego punktu widzenia totalna bzdura.

Jeśli wyrażasz się o kimś źle, osądzasz, oceniasz, ferujesz wyroki to Twoja podświadomość przyjmuje do wiadomości, że mówisz o sobie niezależnie, jakie opinie będziesz wyrażał, czy pochlebne, czy też nie.

To samo tyczy się sytuacji, kiedy komuś czegoś zazdrościsz, albo negujesz cudzą pracę, narzekasz, czy mówisz cokolwiek, co według Ciebie ma podtekst negatywny.

Twoja podświadomość tego nie odrzuci, ale przyjmie do wiadomości, że tak jest. Mimo, że Ty na poziomie świadomym masz zupełnie inne poglądy od tych wypowiadanych na głos.

 

KLIKNIJ W OBRAZEK I POBIERZ BEZPŁATNIE PORADNIK

 

Co w związku z tym się dzieje?

Ponieważ wszyscy nasiąknęliśmy schematami w dzieciństwie, realizujemy nieświadomie przekonania, które zostały nam „wklejone” w podświadomość.

Tak mocno nasiąknęliśmy nimi w czasach dzieciństwa, że teraz kierujemy się często w życiu tym, co tak naprawdę nie jest nasze.

Twoja podświadomość może wytrwale bronić Cię przed dopływem wszelkiej obfitości, jeżeli funkcjonują w niej niekorzystne schematy dotyczące np.pieniędzy.

Jeżeli Twoi rodzice, czy opiekunowie ciągle powtarzali przy Tobie, że pieniądze są złe, brudne, bogacą się tylko nieuczciwi ludzie.

Albo, że możesz się dorobić tylko ciężką pracą, nic łatwo nie przychodzi, pieniądze nie spadają z nieba to Twoja podświadomość będzie realizowała ten plan.

Mimo, że jako dorosły człowiek na poziomie świadomym doskonale wiesz, że zarabianie pieniędzy to nie musi być trud i ciężka praca, majętni niekoniecznie są nieuczciwi.

To wszystko wiesz i…nic dalej z tego nie wynika bo Twoja podświadomość będzie dalej zaciekle Cię broniła, żebyś przypadkiem łatwo, lekko i przyjemnie nie zarobił pieniędzy.

Żeby świetne okazje omijały cię szerokim łukiem bo przecież, żeby zarobić trzeba się natyrać ponad swoje siły.

Mimo, że masz wiedzę, którą zdobyłeś, jako dorosły człowiek na poziomie świadomym to ciągle gonisz ogon własnych ograniczeń.

Dopóki nie dotrzesz do źródła swoich obecnych problemów, nie poznasz i nie przepracujesz schematu, który cię blokuje ciągle będzie Ci się przydarzało to samo, co do tej pory.

Jest wiele metod, którymi można dotrzeć do sedna, uświadomić sobie dlaczego coś się dzieje od lat. I mimo, że jesteś wykształcony, świadomy, pracujesz ze sobą to jednak, gdzieś coś Cię blokuje i ciągle trafiasz na ścianę.

I to jest właśnie to, Twój wewnętrzny hamulec – czyli Twoja podświadomość.

Dobra wiadomość jest taka, że docierając do źródła problemu, uświadamiając go sobie i wprowadzając nowy wzorzec możesz zyskać nową jakość życia.

Sposoby i metody są na to różne, każdy może wybrać dla siebie to, co z nim współgra.

Natomiast ja pracuję z Kronikami Akaszy i dla mnie ta metoda jest idealna. Być może dla Ciebie również.

Nie jest to czarodziejska różdżka, która załatwi za mnie i za Ciebie wszystko. Zdecydowanie potrzebne jest działanie i wprowadzenie w życie podpowiedzi otrzymanych od Mistrzów i Nauczycieli.

Otrzymujesz tak precyzyjne wskazówki co zrobić, aby przepracować stary wzorzec i wprowadzić nowy w to miejsce, że naprawdę jesteś w stanie osiągnąć dużo wyższe dochody, znaleźć lepszą i lżejszą pracę, a okazje same będą się pojawiać.

To wszystko kwestia indywidualna, jakie zmiany w naszej rzeczywistości przyniesie praca ze schematami.

Samo „wiedzenie” natomiast sprawy nie załatwi, Ty będziesz wiedział, a rzeczy dalej będą działy się na poziomie problemu.

Tylko działanie i systematyczność może przynieść każdemu z nas szczęśliwe i spełnione życie.

Autorka: Małgorzata G. Sasinowska 

 

 

Sesje i Odczyty.