Energetyczne sprzątanie domu.

 

Energetyczne sprzątanie domu.

Tak samo ważny, jak ład i porządek rzeczy materialnych jest nasz komfort energetyczny przebywania w domu, czy pomieszczeniu.

Sprzątając skupiamy się głównie na tym, aby w domu lśniło i pachniało, ale nie zawsze jesteśmy do końca świadomi, jak bardzo ważna jest oczyszczona energetycznie przestrzeń.

Możesz mieć dom, czy mieszkanie wypucowane na błysk, a jednak będziesz czuła pewną ciężkość, nieprzyjemną atmosferę i trudną do określenia energię, która ci przeszkadza i powoduje konflikty.

 

Jest to spowodowane wieloma czynnikami. Przede wszystkim nawarstwiają się przez lata emocje, które w różnej formie są wyrażane przez osoby tam zamieszkujące lub przebywające.

Im więcej złości, gniewu, uraz i kłótni tym atmosfera robi się cięższa i trudna do wytrzymania.

 

Trzeba też pamiętać, że wprowadzając się po kimś „dziedziczymy” nie tylko mury, ale wszystkie wspomnienia związane z tym domem, czy mieszkaniem.

To wszystko, co działo się w tej przestrzeni pozostaje jeśli nie było wykonane oczyszczanie energetyczne.

Natura nieorganiczna nasiąka tym wszystkim, co się działo i dotyczy to nie tylko ścian domu, czy mieszkania. Ale również sprzętów, mebli, obrazów, które tam się znajdują.

 

Na atmosferę przestrzeni wpływają również energie, które nie zostały odprowadzone do światła. Bywa czasami tak, że energie nie wiedzą, że ich czas ziemski się zakończył i opuściły już ciało fizyczne.

Wtedy taka energia błąka się nie wiedząc, co się dzieje. I jak nawiązać kontakt z osobami, które jej nie widzą i nie słyszą.. Często dotyczy to osób, które zmarły we śnie, albo w sposób nagły.

 

Ponieważ Polska jest krajem przez, który przeszło wiele wojen takich dusz zagubionych, potrzebujących odprowadzenia jest mnóstwo.

Kiedy taka energia próbuje nawiązać kontakt zamieszkującymi daną przestrzeń może być czasami uciążliwa. A i energetycznie nie służy to mieszkańcom.

 

Koleją rzeczą, którą należy wymienić są klątwy i uroki rzucane na dom lub ziemię. Złorzeczenia mogą sięgać wiele wieków wstecz i nadal maja moc obciążającą dane miejsce.

Ale są również klątwy rzucane aktualnie przez różne osoby w celu zaszkodzenia, czy to innej osobie, czy firmie.

Ma to silnie obciążający charakter, może być przyczyną zablokowania przepływu obfitości w różnych dziedzinach życia. 

 

Wpływa na relacje, finanse, radość życia i ogólne poczucie szczęścia i zadowolenia.

Każda klątwa, czy urok, jakim jest obciążona materia nieorganiczna powoduje bardzo niskie wibracje, przyciąganie bytów nisko wibracyjnych, zakłócenie porządku energetycznego.

Przez co może również wpływać na zdrowie fizyczne człowieka.

Dlatego też równie ważne, co zachowanie porządku i czystości w domu jest energetyczne sprzątanie i nadanie wysokich wibracji tej przestrzeni, w której przebywamy.

 

Do jednych z bardziej znanych sposobów jest to oczyszczanie pomieszczeń białą szałwią, Ale również palenie białych świeć z intencją wprowadzenia pozytywnej energii.

Można również stosować lampki solne lub obsypanie niewielką ilością soli pomieszczeń w celu ochrony.

 

Natomiast ważne jest, aby oczyścić dom z niekorzystnych, zastałych energii, duchów zagubionych, uwolnić od klątw i uroków.

 

Oczyszczone zostają również ściany i sprzęty ze wszystkich niekorzystnych energii.

To stanowi podstawę, aby na bieżąco móc chronić wysokie wibracje oczyszczonego pomieszczenia.

Jeżeli nie masz umiejętności, aby sama poradzić sobie z generalnym energetycznym oczyszczaniem  mogę ci w tym pomóc – Energetyczne Oczyszczanie i Zabezpieczenia domów, mieszkań, firm.

 

Jaka korzyść wynika z takich energetycznych porządków?

Przede wszystkim wysoko wibracyjna przestrzeń sprawia, że ty sama masz poczucie wewnętrznego spokoju przebywając w takim pomieszczeniu.

Wzrasta życiowa wydajność,  przestajesz odczuwać irracjonalny lęk, masz większą chęć działania, Konflikty wynikające „z niczego” pomiędzy mieszkańcami zmniejszają się lub zostają całkowicie wyeliminowane. Wpływa to również na jakość snu i ogólnie nocnego wypoczynku. Ale również na zdrowie fizyczne.

Uwolnienie klątw i uroków dotyczących danego miejsca sprawia, że grunty, czy budynek wreszcie „oddycha” pozytywną, wspierającą ciebie energią, 

Zmiany, które długi czas były zablokowane wreszcie zaczną się realizować. 

 

Takie odblokowanie energetyczne ma wpływ również na przyśpieszenie odbycie się transakcji sprzedaży nieruchomości, Jeśli do tej pory występował w tej materii problem.

 

Jest wiele czynników, które energetycznie nas blokują tworząc energetyczny chaos w naszych domach. Wymieniłam tylko kilka.

Natomiast energetyczne oczyszczanie działa kompleksowo na wszystkie śmieci energetyczne danego domu, czy mieszkania.

Jeśli chcesz posprzątać bałagan energetyczny w swoim domu lub firmie zapraszam na sesję Energetycznego Oczyszczania Domów i Firm – szczegóły TUTAJ >>>.

Małgorzata G. Sasinowska – Lilli Hali

 

 

Sesje i Odczyty.