Jak dostroić się do obfitości Wszechświata?

Jak dostroić się do obfitości Wszechświata?

Każdy z nas ludzi, chciałby żyć w dobrostanie i dobrobycie.

Dla każdej osoby oznacza to również zupełnie coś innego. Każdy ma inne oczekiwania, inne spojrzenie na Świat i inne rzeczy go uszczęśliwiają.

I to, co dla jednej osoby może być wolnością i radością dla drugiej będzie stanowiło zamknięcie i obciążenie. Ale obojętnie czego pragniemy, jakie mamy marzenia i postrzeganie rzeczywistości możliwe jest, aby żyć tak, jak tego chcemy.

Tak, jak wydaje nam się, że będzie nam dobrze i radośnie.

 

Aby tak się stało należy zrozumieć jedną rzecz – Wszechświat zawsze przynosi nam to, co chcemy. Chociaż forma, w jakiej otrzymujemy zmaterializowane nasze myśli nie zawsze nam się podoba.

Dlaczego? – bo zgodnie z Prawem Przyciągania otrzymujemy zawsze to, na czym skupiamy swoją uwagę niezależnie, czy wierzysz w PP, czy je „stosujesz” świadomie, czy też nie.

 

Prawo Przyciągania działa zawsze, niezależnie od okoliczności i naszej wiary lub niewiary.

Zauważyłeś zapewne, że łatwiej jest przyciągnąć do siebie kłopoty i zmartwienia niż konkretnie wybraną przez siebie rzecz, czy sytuację. Ma to związek właśnie ze skupianiem uwagi w obszarach, które nie są korzystne.

Jakże miło jest pomartwić się i tworzyć czarne scenariusze przyszłości. Jak miło jest tkwić w problemie i wić sobie w nim wygodne gniazdko. Wtedy można ponarzekać, pomartwić się, przeżywać katusze i użalać się nad własnym losem.

Wtedy nie trzeba podejmować żadnego wysiłku, aby panować nad trudnymi myślami, nie trzeba zastanawiać się, czy mają odpowiednią formę, czy nie. Czarne myśli po prostu są i bardzo łatwo wejść w stan ciężki i obniżający wibracje.

 

 

Dlaczego tak się dzieje?

Ponieważ większość z nas ma zakodowane w podświadomości skostniałe struktury myślowe,  trudności z korzystnym myśleniem o sobie i świecie wyssane z mlekiem matki. Utwierdzone przez dorosłych w dzieciństwie i przyklepane w późniejszym czasie przez społeczeństwo.

Nakładają się również naleciałości z innych inkarnacji.

Zatem myśląc, mówiąc i działając według utartych i znajomych niekorzystnych ścieżek z dużą łatwością można wchodzić w trudne, emocjonalne stany ponieważ wbrew pozorom jest to pewna strefa komfortu. Może nie daje ona tego, czego życzylibyśmy sobie w naszej rzeczywistości.

Natomiast jest łatwa w procesowaniu, nie trzeba się wysilać, myśleć o tym, co przepływa przez nasz umysł i nasze usta. Bo stan lęku, żalu, frustracji, beznadziei i czarnej dziury przychodzi w sposób zupełnie naturalny i prosty po przez zakodowane w podświadomości wzorce.

Oczywiście  dużym uproszczeniu został pokazany ten schemat natomiast pokazuje to jedną stronę medalu.

 

A co by było, gdyby tak zacząć postępować odwrotnie? I gdyby stan radości i zadowolenia był stanem naturalnym, nad którym nie trzeba się zastanawiać, specjalnie o nim myśleć?

Wtedy zamiast ponurego czarnowidztwa widzielibyśmy na co dzień jasną i bezpieczną przyszłość, która poprzez nasze myśli, słowa i działania zaistniałaby w naszej rzeczywistości.

Wtedy skupiając energię na pozytywach życia, wdzięczności z drobiazgów, radości zobaczymy na zewnątrz dokładnie te elementy. Wtedy Wszechświat będzie płynął obfitością w każdej dziedzinie życia i każda sfera będzie zaopiekowana.

 

Wznosząc swoje wibracje na wyższy poziom, poprzez zmianę niekorzystnych schematów, nawyków, myśli, słów i działań otworzysz bramę nieskończonego bogactwa, jakie oferuje przestrzeń energetyczna.

W najśmielszych marzeniach nie jesteśmy w stanie zobaczyć, jak mogłoby wyglądać życie, jeśli chociaż część blokujących wzorców zostanie zmieniona. Tak naprawdę  ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Pomyśl, jak mogłoby wyglądać życie, jeśli przestaniemy ograniczać swoje możliwości?

 

I słowa  „tak ale…” przestaną istnieć w naszym słowniku. Te ograniczenia, które uważamy, że są nie do przeskoczenia również sami sobie stworzyliśmy. Tak naprawdę rzeczywistość, w której żyjemy to składowa naszych przekonań, wzorców bardziej lub mniej korzystnych, myśli, słów i działań.

To proste i trudne zarazem. Wszystko zależy od postrzegania rzeczywistości. Jeśli tkwisz w marazmie, żalu, myśli o braku, tęsknocie za przeszłością, obwinianiu innych może wydawać się z tej perspektywy trudne, wręcz niemożliwe.

 

Jednak zapewniam Cię, że można wyjść z ciemnej doliny i zobaczyć słońce. Wszystko jest możliwe. I jak bardzo oklepanie to zabrzmi – naprawdę zależy od Ciebie, chęci zmiany i bycia gotowym na zmiany.

Natomiast zdecydowanie bardziej łatwe wyda się to osobom, które już szukają możliwości zmiany, otwierają się na nowe, bo ich percepcja jest bardziej skoncentrowana na szukaniu pozytywów.

Natomiast dostrojenie do obfitości Wszechświata leży tak naprawdę w zasięgu każdej osoby, która tylko chce tego dokonać. I podejmuje działania w tym kierunku.

 

 

POBIERZ BEZPŁATNIE PORADNIK.

 

 jak dostroić się do obfitości Wszechświata?

Uwolnić to, co przeszkadza i uwiera w życiu. 

Przestać koncentrować się na braku i zacząć doceniać to, co już jest dobrego w życiu. Wbrew pozorom naprawdę możemy znaleźć całe mnóstwo pozytywów wokół siebie.

Skupić uwagę na wdzięczności, która niesamowicie podnosi wibracje. Nawet niewielkie rzeczy są godne naszej uwagi i zainteresowania.

A Wszechświat przyjmie to, jako potwierdzenie dobrobytu. W związku z tym otrzymamy więcej w świecie rzeczywistym dobrostanu i dobrobytu.

Uważność  na myśli i słowa ma niesamowite znaczenie ponieważ nasza rzeczywistość dokładnie zobrazuje nasz wewnętrzny stan.

Konstruktywne podejście do problemu poprzez szukanie rozwiązań i podejmowanie działań zamiast szukania winy w sobie lub obwiniania innych.

Każde pozytywne działanie mające zmienić nasze nastawienie na korzystne, czy to wobec siebie, czy Świata jest na wagę złota.

Poszerza świadomość, podnosi energetykę ciała fizycznego, a w konsekwencji przynosi atrakcyjne dla nas zmiany.

 

Jak można przyśpieszyć proces dostrojenia do obfitości Wszechświata?

Praca z niekorzystnymi wzorcami w podświadomości metodami kwantowymi jest bardzo pomocna przy dostrojeniu obfitości.

Zdecydowanie przyśpiesza procesy, które dużo dłużej zachodzą na poziomie świadomym. Pozwalają dotrzeć do informacji zakodowanych nie tylko w dzieciństwie, ale też balastu innych inkarnacji zapisanego w polu morfogenetycznym.

 

Uzyskane informacje dotyczące blokujących wzorców, trudnych emocji, niekorzystnych powiązań energetycznych i innych aspektów utrudniających życie są bazą do pracy na poziomie kwantowym.

Zmiana wzorców w podświadomości przy równoczesnym uzyskaniu wiedzy do wykorzystania na poziomie świadomym pozwala oczyścić warstwy niekorzystnych przekonań dotyczących różnych sfer życia i nas samych.

 

Należy mieć świadomość, że jest to proces i aby zaistniał w rzeczywistym świecie, każdy z nas musi wziąć za siebie odpowiedzialność i zacząć działać, aby zmiany zaistniały.

Małgorzata G. Sasinowska – Lilli Hali.

 

POBIERZ BEZPŁATNIE PORADNIK