Jak pokochać siebie?

Pytanie do Kronik Akaszy:

Jak pokochać siebie?

„To bardzo piękne pytanie, które wielu ludzi sobie zadaje. Często nie radzą sobie z samooceną i nie wierzą w swoje możliwości. To przekłada się później na ich jakość życia.

A przecież każdy człowiek potrzebuje dobrego i spokojnego życia, aby móc się rozwijać. To są ważne kwestie egzystencji tu na Ziemi.

Dlatego każdy człowiek powinien zajrzeć w głąb siebie i zobaczyć siebie, swoje serce – bez oceniania innych, bez złości, bez nienawiści, bez negatywnych przekonań – takim, jaki jest naprawdę wewnątrz.

Niestety wielu ludziom trudno jest odkryć prawdę o samym sobie. To ogromna praca, jaką trzeba ze sobą wykonać.

Każdy z ludzi powinien zajrzeć do swojego serca, tam jest wszystko to, co najpiękniejsze. Możesz znaleźć tam miłość, radość, wdzięczność i wszystkie piękne cechy, jakie masz, a których jeszcze nie odkryłeś.

To bardzo ważne, żeby zacząć pracować ze sobą, jeżeli masz problem z pokochaniem siebie. Jeżeli nie kochasz siebie, nie jesteś w stanie pokochać drugiej osoby.

Nie możesz dać komuś tego, czego nie masz sam, czy sama. To podstawowa zasada – najpierw zrób coś dla siebie, pracuj ze sobą, bądź dla siebie dobry.

 

Wykorzystuj wiedzę swoją lub innych osób, jeśli jeszcze nie masz umiejętności, które zresztą możesz nabyć i działaj – Twoja dusza tego pragnie, abyś był pogodzony ze sobą.

Abyś był szczęśliwy człowieku tu, na tej Ziemi, bo tylko spójność tego co zewnętrzne i tego, co w Tobie da Ci radość, szczęście i spełnienie tu na Ziemi.

Miłość to ogromne wyzwanie energetyczne dla każdego z Was. To wielka, potężna siła, która potrafi sprawiać cuda.

Cuda, które sprawią, że Ty będziesz się dobrze czuł ze sobą człowieku, a inni będą się czuć dobrze z Tobą.

To działa w taki sposób, że jeżeli pokochasz siebie, zaakceptujesz wszystkie swoje wady, wszystkie rzeczy, które Ci przeszkadzają, a przy okazji będziesz nad nimi pracował, to wtedy jesteś ze sobą spójny.

I będziesz potrafił dać po pokochaniu siebie tą wielką, magnetyczną energię innemu człowiekowi.

 

Jak pokochać siebie?

 

Nie szukaj też w innych ludziach tego, czego nie masz w sobie.

Nikt nie jest w stanie dać Ci tego, czego Ty pragniesz – to są tylko Twoje oczekiwania. I nikt nie będzie w stanie ich zaspokoić,  jeżeli sam sobie nie dasz tego, czego Ci w tym momencie brakuje.

To wszystko jest możliwe i do zrealizowania, ale potrzebna jest Twoja praca i wkład, który sprawi, że zaczniesz się zmieniać. Zaczniesz zauważać rzeczy, których do tej pory nie widziałeś.

Będziesz miał pokorę i zrozumienie dla swoich słabszych stron, które też są Twoje. I też są godne miłości. Nie odrzucaj tego, bo to też jesteś Ty.

Dopiero, kiedy zaakceptujesz  wszystkie słabe strony, które posiadasz i wszystkie pozytywne – ale to jest proste bo pozytywne strony akceptujesz bez żadnych wątpliwości – wtedy będziesz dopiero jednością i całością.

Wtedy pokochasz siebie, jako całość, jako spójną istotę, która jest godna miłości i nie musi na nią zasługiwać, bo miłość się jej należy.

 

Taki jest plan Stwórcy Wszystkiego Co Jest, który stworzył ludzi na podobieństwo siebie.

A więc masz moc tworzenia cudów dla siebie, które sprawią, że będziesz szczęśliwy. Bo tylko od Ciebie zależy, jak potoczy się droga Twojego żywota.

Nie od ludzi z zewnątrz, nie od rodziców, nie od polityków, nie od kraju, w którym mieszkasz, nie od osób, które Cię otaczają to tylko Ty i wyłącznie Ty masz wpływ na to, w jaki sposób przeżyjesz swoje życie.

To Twoje decyzje determinują to, w jakim miejscu teraz jesteś i jeśli chcesz to zmienić, to możesz to zmienić. Potrzebna jest tylko Twoja wewnętrzna akceptacja tych zmian.

I wtedy się zadzieje i ruszysz i zobaczysz, jak bardzo Świat zmieni się wokół Ciebie, bo Ty się zmienisz. A Wszechświat zareaguje na Twoją energetyczną przemianę i podwyższone wibracje.

I zaczniesz przyciągać do siebie piękne rzeczy, sytuacje i pięknych ludzi o podobnych wibracjach, co Ty. I to się zacznie dziać, kiedy zaakceptujesz i pokochasz siebie.

To jest piękna podróż wewnątrz Ciebie, podróż Twojej Duszy, która pragnie, abyś był szczęśliwy tu na Ziemi i przeżył swoje życie pięknie, mądrze i szczęśliwie.

Zacznij odkrywać siebie i pracować ze sobą, a zobaczysz, jakie cuda zaczną się dziać wokół Ciebie.

To wszystko na tę chwilę dla ogólnego czytania. Jeżeli chciałbyś osobiście dostać wskazówki od Nas, od Konik Akaszy, to potrzebne jest indywidualne czytanie.

Wtedy dowiesz się, jakie kroki powinieneś najpierw postawić na swojej nowej ścieżce życia. Dziękujemy Ci.”

źródło:Kroniki Akaszy; przekaz – Małgorzata G.Sasinowska

 

Sesje i Odczyty.

 

 

 

KLIKNIJ W OBRAZEK I POBIERZ BEZPŁATNIE

Jak przygotować się do odczytu z Kronik Akaszy?