Jak pozbyć się ograniczających blokad i schematów?

Pytanie do Kronik Akaszy:

Jak pozbyć się ograniczających blokad i schematów?

 

„Każdy człowiek musi być świadomy, że ta odpowiedź nie będzie pasowała do każdego. To jest ogólne czytanie i ogólne informacje.

Aby dopasować model pozbywania się ograniczających blokad i schematów do danej osoby, należy zrobić odczyt z jej Kronik Akaszy –  inaczej mówiąc czytanie Duszy.

Ale ogólna informacja, jaka może trafić do ludzi jest taka, że można pozbyć się ograniczających blokad i schematów.

Są to wklepane w podświadomość przekonania, jakie przekazują ludziom rodzice i opiekunowie. O tym też mówiliśmy w poprzednim przekazie. (Możesz przeczytać TUTAJ).

 

Oznacza to, że ludzi warunkuje miejsce ich urodzenia i otoczenie danych ludzi. To, gdzie człowiek się urodził i z kim przebywa to warunkuje jego codzienną świadomość.

Aby móc pozbyć się z podświadomości ograniczających przekonań, czy niekorzystnych schematów trzeba zacząć pracować ze sobą. Ale najpierw człowiek musi sobie uświadomić, że tego chce i jest mu to potrzebne.

Niektórzy pozostaną w nieświadomości do końca swoich dni. Inni, którzy się przebudzą zauważą, że wiele rzeczy które robią automatycznie według schematów na co dzień, nie jest ich i zostało im przekazane w spadku.

Nie można teraz konkretnie powiedzieć, w jaki sposób się od tego uwolnić.

To jest indywidualna sprawa każdego człowieka i każdy ma inną podstawę, aby pozbyć się tego, co mu przeszkadza i ogranicza go w życiu.

Można dokonać tego z poziomu Duszy, gdzie wszystkie wydarzenia przeszłe, teraźniejsze i przyszłe są zapisane.

 

Jak pozbyć się ograniczających blokad i schematów?

 

Tam też znajdują się źródła tych blokad i możliwości ich odblokowania tak, aby człowiek mógł cieszyć się szczęściem i radością tutaj na Ziemi.

Nikt z ludzi nie przychodzi na Ziemię po to, by być nieszczęśliwy. To spuścizna przodków i aby się tego pozbyć należy zajrzeć w głąb siebie.

Nie winić otoczenia, ludzi z zewnątrz, świata dookoła. Ale podstawa to zacząć od siebie, kiedy człowiek zacznie zmieniać siebie, zmieni się jego świat na zewnątrz.

To jest podstawowa zasada żeby pracować z przekonaniami. Nie można zmieniać najpierw ludzi obok, bo to nic nie da.

 

Tylko i wyłącznie praca u podstaw, takiej osoby da rezultaty, które spowodują zmiany w jej życiu. A wtedy świat na zewnątrz i otoczenie też się zmieni ponieważ zmieni się ta osoba.

Zmieni się jej energetyka i to czym oddziałuje na Wszechświat. Wszechświat reaguje na wysokość  wibracji, z jaką dany człowiek funkcjonuje.

Jeżeli te wibracje są niskie jakość życia takiego człowieka nie będzie wysoka i będzie on niezadowolony ze swojego życia.

W momencie podwyższenia wibracji, czyli pracy ze sobą i podnoszenia się na wyższe poziomy świadomości zewnętrzne otoczenie zacznie się zmieniać bo człowiek zacznie się zmieniać.

Wtedy jakość życia danej osoby ulegnie zmianie na lepsze. Efekty pracy ze sobą będą widoczne na zewnątrz dla innych, nie tylko dla tej osoby.

Energia, jaką zacznie emanować taka osoba, będzie przyciągać osoby i zdarzenia o wyższych wibracjach, co spowoduje zmianę jakości jej życia.

 

Przyciągnie do siebie odpowiednich ludzi w odpowiednim czasie.

Zamiany wewnętrzne na poziomie energetycznym spowodują, że Wszechświat zacznie odpowiadać miłością i pięknem takim samym, jaki wysyła do niego dana osoba.

Jeżeli człowiek emituje niskie wibracje i wysyła je do Wszechświata, to otrzymuje je zwielokrotnione. I to co się dzieje w jego życiu nie jest dla niego miłe.

Dlatego należy pracować ze sobą wtedy, kiedy ma się już tą świadomość, że może to zmienić jakość życia.

Wszyscy ludzie przyszli na Ziemię, aby być szczęśliwi, cieszyć się miłością, być radośni i uśmiechnięci.

Dlatego im bardziej będziecie dbać o swoje wysokie wibracje, tym więcej będzie ludzi, którzy żyją pełnią życia.

To wszystko dla ogólnego czytania, natomiast jeżeli indywidualnie chcesz się zmienić, należy zrobić odczyt Twojej Duszy.”

źródło: Kroniki Akaszy; przekaz – Małgorzata Sasinowska

 

Sesje i Odczyty.

 

KLIKNIJ W OBRAZEK I POBIERZ BEZPŁATNIE

Jak przygotować się do odczytu z Kronik Akaszy?