Jakie korzyści daje czytanie z Kronik Akaszy

 

Jakie korzyści daje odczyt z Kronik Akaszy?

Każdy z nas ma połączenie z Kronikami Akaszy i każdy z nas ma tam zapisaną swoją historię. Pozyskanie informacji i wskazówek odbywa się poprzez czasowe podłączenie do pola informacyjnego zwanego Kronikami Akaszy.

Jest to pewna przestrzeń w nas samych, leżąca w obrębie naszej nadświadomości.

Łącząc się z tą sferą możemy otrzymać odpowiedzi nawet na  najtrudniejsze nurtujące nas pytania. Dzięki energii miłości, jaka płynie z poziomu Kronik wznosimy się na wyższe, bardziej harmonijne, pełne szczęścia i spokoju poziomy.

Otrzymujemy wiedzę i informację, które pomagają nam zharmonizować nasze życie na poziomie fizycznym, psychicznym i duchowym. Dzięki temu podnosimy naszą wibrację, łagodzimy ego i podążamy za celem naszej duszy.

Kontakt z Kronikami pozwala nie tylko na rozwiązanie bieżących problemów, ale przede wszystkim umożliwia dotarcie do schematów i wzorców, które powodują dany stan rzeczy.

Jednocześnie umożliwia uzdrowienie i pozbycie się niekorzystnych dla nas ograniczeń. Nie zawsze też to, co uważamy za problem, tym problemem jest,  ponieważ u jego źródła leży zupełnie inna przyczyna, niż nam się wydaje.

Zauważamy często w życiu pojawiające się podobne zdarzenia, czy sytuacje, które pojawiają się cykliczne.

Jest to spowodowane nabytymi w dzieciństwie schematami, ale przyczyną mogą być również nieświadome wzorce z poprzednich wcieleń.

 

KLIKNIJ W OBRAZEK I POBIERZ BEZPŁATNIE.

Jak przygotować się do czytania z Kronik Akaszy?

 

U podłoża problemów finansowych wcale nie musi leżeć np: niezaradność życiowa, czy brak zdolności.

Może to być niskie poczucie własnej wartości, brak bezpieczeństwa, wyniesiony z dzieciństwa, czyli blokady, szkodliwe wzorce i przekonania.

Ale też złamane śluby i przyrzeczenia z obecnego i poprzednich wcieleń.

Podczas odczytu możemy się od tego wszystkiego uwolnić, jak również uzdrowić wewnętrzne dziecko. Możemy odciąć toksyczne i szkodliwe powiązania w relacjach międzyludzkich, karmiczne obciążenia, a także uleczyć traumy.

Transformując głębokie wzorce na wielu poziomach, uwalniając i zmieniając energię jednocześnie odblokowujemy nasze potencjały, harmonizujemy różne aspekty naszej osobowości co pozwala na pełniejsze podłączenie do życia.

Niemożliwe stanie się teraz osiągalne, doświadczymy kwantowego przyśpieszenia. Odkryjemy nowe możliwości i zaczniemy kreować swoją nową rzeczywistość. 

Jesteśmy tutaj, aby doświadczać wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze, cieszyć się życiem, a nie żyć w lęku i strachu. Możemy zerwać z tym co nas ogranicza, blokuje i nie pozwala ruszyć naprzód.

Dostrojenie naszej Duszy pozwoli nam zobaczyć kim tak naprawdę jesteśmy, jaki cel mamy tu na Ziemi. Zmieni się stan naszej świadomości i postrzeganie rzeczywistości.

Dzięki otrzymanym wskazówkom i radom płynącym z Kronik Akaszy możemy przetransformować nasze życie. Bo rzeczywistość, w której żyjemy jest tak naprawdę lustrem nas samych.

autorka: Małgorzata G.Sasinowska

 

Jakie korzyści daje czytanie Kronik Akaszy

 

Jakie korzyści daje czytanie z Kronik Akaszy

według Kronik.

 

„Otrzymasz mnóstwo miłości, dobra i spokoju.Twoje wibracje energetyczne się podniosą, zaznasz dotyku Anioła i Istot Świetlistych.

To Oni wysyłają promień światła oświetlający duszę człowieka. To Oni stoją zawsze, w każdej sytuacji przy Tobie niewidzialni, a jednak podający pomocną dłoń.

Z kronik Akaszy płynie światło i moc wsparcia dla każdego, kto potrzebuje skorzystać z wiedzy zawartej w Księgach.”

źródło: Kroniki Akaszy; przekaz – Małgorzata G.Sasinowska (Lilli Hali)


 


„Czytanie Kronik to cudowne, duchowe przeżycie, którego nie można do niczego innego przyrównać. To piękno i miłość, to światło, radość i szczęście płynące z kart Kronik Akaszy.

Każdy tu znajdzie ukojenie i odpowiedzi na swoje pytania, dostanie nieskończenie wiele wsparcia i miłości, która płynie z Kronik szeroką falą.

Masz wolność wyboru, ale odpowiedzi, które otrzymasz z Kronik pomogą Ci podjąć decyzję, dadzą wskazówki i pozwolą uporządkować Twoje sprawy.

Nie tylko bieżące, ale i z poprzednich wcieleń, które mają obecnie wpływ na Twoje życie. Wszelkie schematy i blokady, jakie posiadasz mogą zostać uzdrowione na tym wysokim polu wibracyjnym, jakim jest Akasza.

Jeśli tylko chcesz, możesz uzdrowić siebie i swoje życie poprzez wskazówki i rady, jakie otrzymasz. To Ty decydujesz, co z nimi zrobisz.

Ale od Nas otrzymasz  cały możliwy potencjał miłości i wsparcia, abyś mógł wieść piękne życie, na jakie zasługujesz.”

źródło: Kroniki Akaszy; przekaz – Małgorzata G.Sasinowska (Lilli Hali)

 

Sesje i Odczyty.