Ponieważ dość często otrzymuję zapytania na ten właśnie temat postanowiłam „ubrać” odpowiedzi w ten oto artykuł.

Podobnie, jak oczyszczenie energetyki człowieka ma bardzo korzystny dla niego wpływ podobnie dzieje się w przypadku domów, mieszkań, czy firm.

W jednym z artykułów już wspominałam, że nie tylko jest ważny ogólny ład i porządek panujący w pomieszczeniu. Ale również energia, która się tam znajduje.

Przede wszystkim przedmioty, ściany i ogólnie natura nieożywiona ma pamięć przenoszącą energię, czy to poprzednich właścicieli, osób wykonujących przedmioty, czy wykonujących remont, albo też budowę domu.

 

Wszystkie emocje, które niosą ludzie zapisują się w naturze nieożywionej, a następnie ta energia kumuluje się w pomieszczeniu, mieszkaniu, czy domu. I wszystko jest ok. dopóki jest to energia pozytywna, niosące wysokie wibracje.

Mniej fajnie robi się, gdy np: poprzedni właściciele toczyli ze sobą wojnę, kłócili się i rzucali nienawistne słowa. Podobnie rzecz ma się z osobami, które  w większości przypadków nieumyślnie sączą niekorzystną energię w pracę, którą wykonują. 

Tą energią zostają nasączone przedmioty, ale też ściany nowo wybudowanego domu, czy wyremontowanego mieszkania. Do tego dochodzi energia poprzednich właścicieli, jeśli nabywamy nieruchomość z drugiej ręki.

I naprawdę ma to duże znaczenie w naszym codziennym życiu, gdzie zaburzona energetyka wpływa na nasze relacje w domu lub biurze, na fizyczne samopoczucie, sen. Narastają konflikty między osobami mieszkającymi pod jednym dachem lub pracującymi w jednym pomieszczeniu.Możemy odczuwać poddenerwowanie i lęk bez powodu. 

 

Spada koncentracja i wydajność pracy. Możemy również w takich miejscach łatwo wpadać w złość. Nic nam się nie chce, brakuje motywacji do działania i podjęcia większego wysiłku, spada nasza energia życiowa. W nocy mogą pojawiać się koszmary i sen nie daje nam regeneracji sił. Zwyczajnie rano jesteśmy zmęczeni i ogólnie rozbici. I to wszystko dzieje się bez określonej przyczyny.

No właśnie, niby nic się nie dzieje, nic tragicznego nie wydarzyło się w życiu, a jednak stało się jakoś szaro, smutno, nic nam się nie chce i ciągle jesteśmy zmęczeni. I wtedy należy pomyśleć o oczyszczaniu mieszkania. Kilka sposobów podałam w innym artykule.

 

Jakie efekty przyniesie oczyszczanie domu, mieszkania, czy firmy? – dokładnie odwrotne do opisanych powyżej.

Atakujące nas niekorzystne wibracje zostaną uprzątnięte i zneutralizowane. Przestaną wpływać na energetykę człowieka i wysysać z niego siły. Atmosfera stanie się bardziej przyjazna. Sen będzie wreszcie wypoczynkiem, a nie jednym wielkim koszmarem.

Wzrosną siły życiowe i chęć do działania w codziennych sytuacjach. Marazm, który zagościł w życiu nie będzie miał prawa bytu. Zdecydowanie łatwiej będzie funkcjonować ze sobą i z ludźmi.  Stwarza to nowe możliwości zadbania o siebie w sensie emocjonalnym i energetycznym. Zwyczajnie mamy wreszcie chęć i siłę, aby zająć się sobą.

 

Gęsta atmosfera energetyczna zostanie rozproszona i zamieniona na wspierające wysokie wibracje, co znowu przekłada się na spokojniejszą atmosferę między domownikami. Często zdarza się, że konflikty po prostu „znikają”, jakby ich nigdy nie było. Dzieje się to przez oczyszczenie z pamięci energii konfliktów osób, które zasiliły nią wcześniej to pomieszczenie, czy dom.

Z oczyszczenia energetycznego wynikają same pozytywy. Najczęściej ludzie nie kojarzą, że pewne zdarzenia mogą mieć związek z energetyką panującą w ich domu, czy biurze. Nie wiedzą też, że mogą mieć też wpływ, aby było inaczej, lepiej.

Jeśli masz umiejętności, że posprzątać energetycznie we własnym domu, czy biurze to zachęcam do tego gorąco ponieważ szkoda czasu na taplanie się w cudzej energii.

Jeśli jednak stwierdzisz, że sam nie dasz rady, to chętnie pomogę zmienić energetykę Twojego domu, czy mieszkania na pozytywną i korzystną dla Ciebie. Więcej informacji tutaj >>>

Małgorzata G. Sasinowska – Lilli Hali

 

Sesje i odczyty.