Odczyt z Kronik Akaszy

Poszerzanie świadomości w Kronikach Akaszy.

Aby ułatwić czytelnikowi pewne rozpoznanie skąd czerpane są informacje użyłam sformułowania Kroniki Akaszy.

Jest to przestrzeń energetyczna, gdzie zapisane są wszystkie przeszłe, przyszłe i teraźniejsze wydarzenia oraz możliwe potencjały.

Czerpiąc informacje ze Źródła otrzymuję je za pomocą chanelinngu, a następnie tłumaczę na zrozumiały dla ludzi język.

 

Aby rozpocząć poszerzanie świadomości należy zacząć być uważnym, skoncentrowanym na tu i teraz. To tak naprawdę podstawa, aby zacząć zauważać, co się dzieje z nami na co dzień pod względem emocjonalnym. Jakie schematy i wzorce panują w naszym życiu, jakie sytuacje są dla nas nie do przyjęcia, a jakie akceptujemy z przyjemnością.

Będąc otwartym na Świat i stawiając sobie pytania natury otwartej zaczynamy otrzymywać od Wszechświata odpowiedzi pod różną postacią. Mogą to być znaki dźwiękowe, pisane lub wewnętrzny głos, który sprawnie rozwiązuje zagadki naszej rzeczywistości.

Jeżeli jesteśmy uważni i słuchamy siebie bardzo szybko zauważymy, że najbardziej korzystne odpowiedzi pochodzę z naszego wnętrza, od naszej Duszy, czy intuicji – jakkolwiek nazwiesz wewnętrzny głos.

 

Jednak najczęściej to, co pochodzi od nas samych, jest zagłuszane przez ego wewnętrznego sabotażystę.

Jeżeli w porę nie spostrzeżemy się, jak bardzo mocno zakłóca nasz własny, wewnętrzny odbiór, to będzie panowało nad naszym życiem. Ale, gdy już wiemy, że są momenty, kiedy dobrze czujemy się ze sobą. I decyzjami płynącymi od nas samych wtedy chcemy, aby ten stan zachodził, jak najczęściej.

Zaczynamy szukać sposobów, aby móc być częściej ze sobą w zgodzie i harmonii. Aby mieć poczucie równowagi wewnętrznej i spokoju. Wtedy czujemy się ze sobą dobrze, czujemy się w sobie, jak w domu.

I chcemy, aby ten stan trwał cały czas.

Chęć bycia w stanie równowagi i wewnętrznego przepływu sprawia, że szukamy rozwiązań i odpowiedzi na pytania. Działanie sprawia, że Wszechświat podsuwa nam mnóstwo różnych szans i okazji, które jednak często przez brak uważności są przez nas omijane.

 

Odczyt z Kronik Akaszy

 

Zagłębiając się dalej w temat chcemy pracować z ograniczającymi schematami, chcemy poznać, co sprawia, że czujemy się ze sami ze sobą dobrze.

I rozpoczyna się proces samopoznania i poszerzania świadomości. Kiedy raz wejdziesz na tą drogę ciągle chcesz wiedzieć więcej. Ciągle potrzebujesz zrzucać kolejne warstwy, które Cię ograniczają i nie dopuszczają obfitości Wszechświata.

 

Ten proces może być cudowną przygodą, jeśli tylko będziemy tego chcieli. To nie jest „orka na ugorze“ – no chyba, że sam chcesz tak to postrzegać :-).

 

Poznawanie siebie to zabawa w układanie puzzle, dopasowywanie elementów układanki, poszukiwanie rozwiązań, cudowne doświadczanie i poznawanie .

Będąc Wieczną Istotą, jaką jest każdy z nas, po to właśnie przyszliśmy na Ziemię, aby doświadczać. I przez doświadczenie wzrastać i poszerzać swoją świadomość. Jako ludzie mamy ogromne pole do popisu by nauczyć się siebie, dać sobie miłość, radość i szczęście.

 

Poprzez czucie i pracę z emocjami można odkryć swoje wewnętrzne skarby, których nie zauważasz na co dzień.

Poszerzanie świadomości to całokształt doświadczania tutaj, na Ziemi. Możesz pozostać w miejscu, w którym jesteś – masz wolną wolę. Ale tak naprawdę naszym głównym zadaniem jest nabywanie wiedzy, by móc wykorzystać swoją moc i swoje umiejętności, które już posiadamy.

Poszerzanie świadomości sprawia, że człowiek wreszcie  zaczyna rozumieć, że jego wnętrze stanowi o jego zewnętrznym Świecie. I to jest niezmienna prawda od wieków.

 

Odpowiedzi na pytania i wątpliwości możesz uzyskać od siebie, od swojej Duszy jeśli wsłuchasz się w swoje wnętrze, wyłączysz, ego i rozum.

Jednak na początku drogi z rozwijaniem i poszerzaniem świadomości mogą pojawić się wątpliwości związane z brakiem wiary w siebie, swoje umiejętności i odczytywaniem wiadomości od swojej Duszy.

Mogę być da ciebie wsparciem w tej drodze, jeśli czujesz, że właśnie ze mną potrzebujesz odkrywać zakamarki podświadomości i przepracowywać blokujące schematy. I za moim pośrednictwem otrzymywać wskazówki i odpowiedzi z przestrzeni energetycznej.

 

Odczyt z Kronik Akaszy

 

Otrzymane informacje pomogą zrozumieć, co dzieje się w tobie, a tym samym w twoim życiu. Odczytane zostaną niekorzystne schematy, wzorce, powiązania karmiczne, uświadomione i uwolnione zobowiązania z innych inkarnacji. Zaczniesz odczytywać sygnały pochodzące od twojej Duszy.

Relacje, które wydają się niedorzeczne lub bardzo trudne znajdą swoje zobrazowanie. A sytuacje i zdarzenia będące nieprzyjemnym doświadczeniem zobaczysz w zupełnie innym świetle.

To wszystko sprawi, że zmienisz perspektywę i ogląd swojego dotychczasowego życia. Jak również wydarzeń, które dopiero nastąpią.

 

Sięgając do Źródła na poziomie kwantowym można pracować z umysłem podświadomym. Aby poznane już przez ciebie niekorzystne wzorce i schematy przetransformować i dostroić do obfitości Wszechświata i radości życia.

Zaowocuje to korzystnymi zmianami w twojej rzeczywistości, pozwoli mieć większe zaufanie do siebie, swojej sprawczości, decyzyjności i bycia dla siebie autorytetem. Nawiążesz relację i komunikację z samym sobą, a to w następstwie pozwoli w sposób jasny i precyzyjny odczytywać komunikaty od swojej Duszy.

Zobaczysz siebie w swoim własnym świetle i będziesz swoim własnym przewodnikiem.

 

Otwierając się na procesy energetyczne i kwantowe rzeczywistość zaczyna nabierać nowego, przyjaznego dla nas kształtu. Korzystne zmiany zachodzą w różnych sferach naszego życia własnie dlatego, że zostały zmienione blokujące wzorce na poziomie podświadomym. Ale też wiemy już, jak istotne jest nasze działanie, świadomość siebie i naszych potrzeb.

Mając informacje i wskazówki otrzymane poprzez channeling, wsparcie energetyczne i kwantowe, uaktywnioną pracę z podświadomością i uświadomienie sobie swojej boskości i sprawczości zobaczysz siebie, swoje światło i moc. A dzięki temu dostroisz swoje wibracje do obfitości Wszechświata.

Małgorzata G. Sasinowska – Lilli Hali

e-mail: krainalilli@gmail.com

 

Odczyt z Kronik Akaszy