Skąd się wzięli ludzie na planecie Ziemia?

Pytanie do Kronik Akaszy:

Skąd się wzięli ludzie na planecie Ziemia?

„To bardzo szeroki temat. Na planecie Ziemia żyją ludzie, istoty,  które zostały tutaj zesłane po to,  aby uczynić Ziemię krajem  mlekiem i miodem płynącym. Na początku miało nie być żadnych podziałów.

Ludzie mieli być wszyscy braćmi i żyć ze sobą w zgodzie, ale czas sprawił, że ród ludzki zaczął robić podziały.

I od tego momentu zaczęło się na Ziemi dziać niezbyt dobrze. Ludzie wymyślili wojny i religie. Wiele chorób też zostało wymyślonych przez cywilizację.

Teraz jest apogeum wszystkiego, czego człowiek mógł się dopuścić.

Sam niszczy swoją planetę, swoje zdrowie i wszystko, co zostało stworzone dookoła. Ziemia się buntuje, nie chce już dłużej znosić tego, co człowiek z nią wyrabia.

Ta piękna planeta została zniszczona przez człowieka. Degraduje wszystko co może i niszczy wszystko, co spotka na swojej drodze.

Nigdy, żaden inny gatunek nie był tak bardzo agresywny do swojej planety, która daje mu jeść i stanowi dla niego oparcie.

To, że człowiek przyszedł tutaj, na tą ziemię, to było wielkie osiągnięcie Mistrza Stwórcy Wszystkiego Co Jest. To on sprawił, że ludzie zasiedlili tą planetę zwaną Ziemią.

On sprawił, że ludzie mogli się rozprzestrzenić i rozmnożyć tak bardzo, że poszło to w miliardy.

Teraz ludzie zadają sobie pytanie, w jaki sposób uratować Ziemię. Jeśli szybko się  nie opamiętają Ziemia wkrótce może ulec zniszczeniu.

To jest ten koniec Świata, o którym wszyscy mówią – sami ludzie doprowadzą do tego. Nic i nikt z zewnątrz nie musi tego robić, bo ród ludzki jest na tyle jeszcze bezmyślny, że nie potrafi zrozumieć, że niszczy sam siebie.

To katastrofalne co dzieje się teraz obecnie, mimo szalonego postępu i wielkości dokonań, jakie osiągnął człowiek, nie potrafi zrozumieć, że Matka Ziemia daje mu to, co najważniejsze.

Dzięki niej żyje, oddycha i może, jeszcze nadal być tutaj i funkcjonować, żeby sprawić, że wypełni się cel jego Duszy.

Za chwilę następne pokolenia mogą nie mieć takiej możliwości, ponieważ Ziemia zginie w czeluściach kosmosu. Ludzie nie dopuszczają tego do swojej myśli, bo uważają, że Ziemia jest wieczna.

 

Skąd się wzięli ludzie na planecie Ziemia?

 

 

Tak nie jest, bo człowiek zniszczył ją w ogromnym stopniu i tylko opamiętanie się ze strony człowieka może sprawić, że Ziemia się odrodzi.

Ale do tego potrzeba świadomości i obudzenia się jeszcze wielu ludzi. Niestety, jeżeli w takim tempie będzie postępować degradacja Waszej planety to niedługo ona zniknie.

Nie potrzeba Wielkiego Wybuchu, bo ludzie sprawią, że na tej ziemi nic nie będzie rosło, nic nie będzie w stanie się utrzymać, ani zwierzęta, ani rośliny, ani człowiek.

Już teraz pszczoły nie mają, jak przeżyć. A pszczoły to podstawa, żeby zapylać kwiaty – z kwiatów są owoce, a owoce są potrzebne człowiekowi.

Zwierzyna nie ma czym się żywić bo łańcuch pokarmowy został w pewnym sensie przerwany.

Zaczynając od małego robaczka, poprzez wielkiego zwierza w lesie, za chwilę żaden z nich może nie mieć, czym się żywić.

Wypalane trawy, wycinane lasy, zanieczyszczone powietrze, którym już teraz człowiek nie jest w stanie oddychać szkodzi nie tylko ludziom, ale i zwierzętom. I wszystkiemu, co żyje na tej planecie.

Obudźcie się ludzie, weźcie wreszcie otwórzcie swoje oczy i zobaczcie, co tak naprawdę dzieje się wokół Was. Przestańcie wreszcie wierzyć politykom i ludziom, którzy mydlą Wam oczy.

To od Was samych, od każdej jednostki zależy, żeby Ziemię „postawić na nogi”.

Jeśli każdy zacznie od siebie, zacznie sprzątać po sobie, to co nabrudził na tej planecie, to co naśmiecił –  przestanie płynąć woda, która zanieczyszcza morza i rzeki.

Skąd się wzięli ludzie na planecie Ziemia?

 

To co tam wrzucacie, to sprawia, że ryby i wszystkie żyjątka nie są w stanie egzystować w swoim środowisku.

To Wy ludzie niszczycie ten Świat, zacznijcie go sprzątać, przestańcie zaśmiecać ziemię i wodę.

Dajcie żyć roślinom i zwierzętom, unikajcie chemii, unikajcie przetworzonej żywności bo Wasz organizm nie jest do tego stworzony.

Człowiek jest, jak sprawna maszyna, jednak jeżeli nie dostanie odpowiedniego paliwa to daleko nie pojedzie.

To co się dzieje teraz, powinno Wam otworzyć oczy.

Już teraz Wasze dzieci są w niebezpieczeństwie bo to, co im zostawicie w spadku jest po prostu katastrofalne w skutkach.

Zacznijcie porządkować to, co jeszcze możecie.

Bądźcie świadomi i odpowiedzialni za swoje czyny i nie próbujcie zrzucać odpowiedzialności na kogoś innego.

Na sąsiada, na sąsiadkę, na kogoś z boku, każdy z Was ludzi jest odpowiedzialny za to, co tu się stało i co się dzieje.

Matka Ziemia krzyczy z bólu i rozpaczy. Wybuchają wulkany i nadchodzą wielkie tsunami, to wszystko jest, jako ogromne ostrzeżenie dla Was ludzi.

Ale jeszcze tego nie widzicie, jeszcze śpicie. Nie możecie być tacy ślepi, bo we śnie i letargu, w jakim teraz jesteście dopadnie Was ten koniec Świata, którego tak się boicie, a sami na niego zapracowaliście.

Jest jeszcze czas, niewiele, ale jest, obudźcie się i weźcie się do roboty, ogarnijcie środowisko, sprzątnijcie ten bałagan, który zrobiliście.

Tak bardzo skrzywdziliście Matkę Ziemię.

Opamiętajcie się i dbajcie o przyrodę bo ona Was kocha, a Wy krzywdzicie ją na każdym kroku.

Bądźcie, jak ludzie, których stworzył Stwórca Wszystkiego Co Jest na podobieństwo siebie.

Macie moc tworzenia cudów, więc zróbcie tak, żeby Ziemia poczuła, że Wam na niej zależy. bo inaczej zniknie z tej galaktyki.”

źródło: Kroniki Akaszy; przekaz – Lilli Hali

 

Sesje i Odczyty.

 

KLIKNIJ W OBRAZEK I POBIERZ BEZPŁATNIE

Jak przygotować się do odczytu z Kronik Akaszy?