Poznaj Inne Inkarnacje

 

Uzdrawianie blokad z innych inkarnacji.

Na początek wyjaśnię, czym są inne inkarnacje nazywane również bardzo często poprzednimi wcieleniami. Ja najczęściej posługuję się nazwą „inne inkarnacje”, ze względu na to, że wszystko dzieje się tu i teraz.

Natomiast uwzględniając czas liniowy na Ziemi – (przeszłość, teraźniejszość, przyszłość) – często wykorzystywane jest określenie „przeszłe wcielenia„.

Inne inkarnacje najprościej można opisać, jako różne odsłony naszej Duszy wcielającej się w ciało człowieka ( i nie tylko, ale tym się dzisiaj zajmujemy), aby przeżyć na Ziemi różne emocje, doświadczenia, pod różnymi postaciami, w różnych sytuacjach, miejscach i czasie (uwzględniając czas liniowy).

 

Inkarnując w obecnym życiu mamy różne lekcje do uzdrowienia i przynieśliśmy ze sobą również pamięć różnych wzorców zarówno wspierających, jak i tych, które niekorzystnie wpływają na nasze obecne życie. Najczęściej dzieje się to na poziomie nieświadomym, bo przecież nikt z własnej woli nie skupia się się na blokadach, żeby utrudnić sobie życie.

Natomiast nie każdy ma umiejętność, czy możliwość, aby dostrzec schematy podświadome lub w ogóle pomyśleć, że one istnieją i mogą utrudniać codzienne działania. Chęć poprawy jakości swojego życia i poszerzanie świadomości powoduje, ze szukamy różnych rozwiązań. A jednym z nich jest właśnie Uzdrawiający Odczyt Innych Inkarnacji.

Jest to zupełnie nieinwazyjna metoda pozwalająca odkryć to, co dla wielu osób jest niedostępne z poziomu świadomego bez potrzeby przeżywania po raz kolejny traumatycznych wydarzeń i emocji z nimi związanych.

 

Co mogą utrudniać wzorce zakodowane w podświadomości?

Tak naprawdę mogą wpływać na każdą sferę naszego życia. Od pracy, poprzez relacje towarzyskie, czy rodzinne, niedobór finansów, brak wiary w siebie, nieumiejętność radzenia sobie ogólnie w życiu pod różnymi względami. Tych blokad jest tyle, ile ludzi na Ziemi, albo i więcej. Każdy z nas przecież  wielokrotnie inkarnował.

Ze swojego doświadczenia w pracy z klientami mogę przytoczyć wiele przykładów, które znalazły swój pozytywny finał w życiu codziennym. Uzdrawiający odczyt innych inkarnacji pozwolił dotrzeć do zapisanych wzorów w podświadomości i uwolnić je, aby nie sabotowały codziennych działań.

 

Można być osobą świadomą i stale rozwijającą się, jednak różne działania w życiu codziennym mogą być sabotowane przez zapisy w pamięci morfogenetycznej. I w takim przypadku chcąc zapewnić sobie na przykład większy przepływ finansowy będziemy wkładać w działania wysiłek niewspółmierny do efektów.

Możemy korzystać z wielu metod i technik, które z powodzeniem sprawdzają się u innych osób w celu pozytywnych manifestacji. A u nas w tym konkretnym przypadku  „nie działają” właśnie ze względu na niekorzystne wzorce. Jeśli  dotrzemy do wewnętrznego sabotażysty jesteśmy w stanie zwolnić te blokady, która hamują podejmowane przez nas działania.

 

Dobrym przykładem będzie historia klienta, który prowadząc firmę miał spore wpływy, ale jeszcze większe wydatki. Bardzo dużo pracował i potrafił zwiększyć przychody, ale zawsze dziwnym trafem wtedy wydatki też się zwiększały. Nie potrafił zrozumieć, co się dzieje.

Zajrzałam do innych inkarnacji i co się okazało. W jednym z wcieleń wybór jego Duszy padł na bycie człowiekiem sukcesu. Wtedy z powodzeniem zarabiał pieniądze i posiadał duży majątek. Przyszedł jednak dzień, kiedy postanowił jeszcze bardziej się wzbogacić, ale w sposób nieuczciwy. Podrobił podpis wspólnika i ukradł bardzo duży majątek.

Po pewnym czasie sprawa się wydała, a on trafił do więzienia. Odwróciła się od niego cała rodzina i znajomi, a on pozostał w ogromnym wstydzie.

 

To tak w dużym skrócie na temat tej historii inkarnacyjnej. Natomiast pojawiło się tutaj kilka wzorców, które uniemożliwiały cieszyć się wolnością finansową w tym życiu.

Pierwszy wzorzec to lęk przed dużymi pieniędzmi. Podświadomość „broni” tego mężczyznę przed posiadaniem majątku, aby nie musiał on ponownie przezywać trudnych emocji związanych z utratą wolności. Oznacza to, że zakorzeniło się skojarzenie – duże pieniądze oznaczają utratę wolności oraz karę.

Drugi wzorzec to wstyd związany z posiadaniem dużego majątku. Podświadomość „nie dopuszcza” do zgromadzenia dużej ilości pieniędzy, aby uchronić przed wstydem tego człowieka, że posiada więcej niż inni, że odniósł sukces, że powodzi mu się lepiej od innych ludzi.

 

Na poziomie świadomym jest to  irracjonalne, ale podświadomość nie rozróżnia, ani dobra, ani zła. Ona po prostu realizuje zapisane w niej wzorce niezależnie, czy pomagają nam one w życiu, czy też nie.

Oczywiście nie wszystko ma przełożenie 1:1 bo tak to nie działa. Ale blokady, które postały w tamtej inkarnacji położyły się cieniem na życiu klienta. I to zostało odkryte, zobaczone, a lekcje karmiczne uwolnione. Dzięki temu i systematycznej pracy ze wskazówkami ten mężczyzna z miesiąca na miesiąc mniej pracuje, odblokował na poziomie inkarnacyjnym przepływ obfitości i  pieniądze „nie uciekają” w czarne dziury :). Jednocześnie jego faktyczny dochód zwiększył się, co pozwala na kolejne inwestycje przynoszące zyski.

 

Ważna jest świadomość i zobaczenie z perspektywy obserwatora wydarzeń, jakie mają miejsce w naszym życiu. Jeśli nasz umysł, czegoś nie przyjmuje do wiadomości nie oznacza to, że to coś nie istnieje, albo nie może zaistnieć. Informacja z pola zawsze jest najbardziej korzystna na dany moment. I pozwala tu i teraz spojrzeć wielowymiarowo na daną sytuację. Ale również poprzez otrzymane informacje i działanie rozwiązać ją.

W obecnej energetyce Ziemi wszystko bardzo przyśpieszyło i świadomość ludzi jest znacznie większa niż jeszcze kilka lat temu. Dlatego teraz wiele osób chętnie korzysta z możliwości otrzymania informacji niedostępnej z poziomu świadomego. Dzięki temu w sposób zupełnie bezpieczny zaglądają do innych inkarnacji i swojego umysłu podświadomego. A ta wiedza i wskazówki pozwalają w życiu codziennym „odczarować” rzeczywistość poprzez własne działanie.

 

Przedstawię jeszcze jeden przykład dotyczący innych inkarnacji ponieważ wiem, że wiele osób ten temat ciekawi i fascynuje.

Pewna kobieta miała problem z wystąpieniami publicznymi. A jest osobą, która prowadzi różne prelekcje i wystąpienia na tematy zdrowotne. Była i jest specjalistką w swojej branży i zawsze była świetnie przygotowana.  Odniosła do tej pory duże sukcesy. Jednak moment, kiedy miała przemawiać był dla niej katorgą. Często w takich chwilach zaczynało ją boleć gardło, dostawała chrypy, czasami pojawiał się kaszel. Dodatkowo czuła ogromną tremę i lęk zupełnie irracjonalny.

 

Podczas odczytu innych inkarnacji okazało się, że jedno z wcieleń, jakich chciała doświadczyć była rola kobiety biegłej w alternatywnych sposobach uzdrawiania ludzi. Byłą tzw. szeptuchą i miała wielu wrogów w środowiskach medycznych, które nie uznawały jej umiejętności mimo, że miała wiele sukcesów w uzdrawianiu.

Karą w tamtej inkarnacji za stosowanie „czarów”,  jak to nazywali uwcześni medycy było obcięcie języka, albo śmierć przez obcięcie głowy. Miało to na celu zniechęcić inne osoby, które w podobny sposób pomagały ludziom. Kobieta ta została ukarana ścięciem głowy..

 

W obecnym życiu osoba, o której wcześniej była mowa podświadomie odczuwała lęk przed karą i utratą życia wychodząc na scenę. Zapisana blokada w podświadomości  pod postacią strachu o własne życie  wywoływała, takie, a nie inne objawy u tej osoby. A więc był blokowany organ wymowy poprzez bóle gardła, chrypkę, czy kaszel, aby uniemożliwić przekazywanie informacji mogących doprowadzić do ukarania.

A w tym konkretnym przypadku karą była utrata życia. Ten strach powodował wewnętrzną panikę u tej kobiety podczas wystąpień publicznych mimo, że ma ona wiedzę i autorytet.

 

Kiedy klientka dowiedziała się o tym poczuła ulgę. Ten strach nie był jej, nie był związany z jej obecnym życiem, umiejętnościami i wiedzą. W związku z tym mogła uwolnić się od tych niekorzystnych wzorców z innych inkarnacji.

Pierwszy krok już zrobiła ponieważ, pozwoliła  im wypłynąć na światło dzienne poprzez odczyt. A kolejnym krokiem było zastosowanie otrzymanych informacji w praktyce, aby wystąpienia przed publicznością stały się zwyczajną czynnością, jeśli nie przyjemnością.

 

Wiem, że dzisiaj działa na dużo większą skalę niż wcześniej organizując teraz również przez internet szkolenia, warsztaty i czuje się w tym, jak ryba w wodzie :).

 

Wiele możemy dowiedzieć się o sobie sięgając do naszych różnych odsłon na Ziemi. Prowadzi to nie tylko do uwalniania się od blokad, ale również można czerpać z wiedzy i mądrości naszych różnych inkarnacji, które mogą nas wspierać. Ale o tym już innym razem :).

 

Ty również możesz poprzez  Odczyt Innych Inkarnacji dotrzeć do blokad, które mają wpływ na komfort Twojego życia. Już samo zobaczenie w świetle dnia i obnażenie podświadomych zapisów powoduje, że tracą one swoją moc. Twoja świadomość już wie, a działanie w codziennym życiu jest skutecznym rozwiązaniem karmicznych lekcji.

Jeśli czujesz taką potrzebę, jesteś gotowy na swoje różne odsłony, przyjęcie informacji, a następnie praktycznym ich wykorzystaniu zapraszam na Uzdrawiający Odczyt Innych Inkarnacji – sesja zdalna – tutaj >>>

 

Pozdrawiam serdecznie 🙂

Lilli Hali